Detox

LÍBÍ SE VÁM JARNÍ DESATERO?

Chcete ho zavést do svého každodenního života?

21 denní program

IN-TO GREAT

Jedinečný program, ve kterém si vytvoříte zdravé návyky, očistíte tělo a vykročíte ke skvělejšímu životu!

Kdo vám ho doporučuje?

JOy - Jana Ohanková

Věřím, že své zdraví a to, kolik máme energie, a tím pádem i jaký život žijeme, máme ve svých rukou. Někdy i malé změny můžou vést k opravdu velkým výsledkům.
Dávám přednost malým změnám, protože vím, že pomáhají mým klientům, jsou uskutečnitelné a dlouhodobě udržitelné. A postupně můžou přetvořit celý náš život.
  • Praktikantka kraniosakrální biodynamiky a somatického léčení traumatu (terapeutická práce s tělem).
  • Učitelka jógy a Pilates.
  • Zakladatelka a ředitelka centra SPOLEČNÝ DEN, které nabízí pohybové aktivity pro 3 generace.
  • Maminka Ondřeje a Šimona a žena, která patří k Tomášovi.

Ty nejjednodušší věci někdy odsouváme do pozadí našeho zájmu. Když se na ně podíváme jinak, tak nás může překvapit, jaký potenciál skrývají a jak mohou zlepšit náš život.

Co se o programu říká?

Detoxům jsem se vždy vyhýbal a nevěděl jsem, co to vlastně obnáší. Hlavně jsem se bál jestli to zvládnu, i když jsem měl různé akce v průběhu. Detox do skvělosti jsme si se ženou nakonec vážně užili, protože jsme nemuseli nic vymýšlet naučili jsme se vařit jednoduše, zdravě a ještě k tomu to vše bylo výborné! Doporučil bych tento detox jak nováčkům tak lidem, co už někdy zkoušeli detox a mají z něho špatnou zkušenost. Protože na tento detox se těším už od Vánoc!
Lukáš Chvátal
Můj manžel během těch 21 dnů zhubnul 6 kg. Dětoxem jsem procházela s celou rodinou, všichni jsme se cítili krásně, nejviditelnější změna se však udála u mého manžela, který během těch 21 dnů zhubnul 6 kg, každodenní únava se výrazně snížila, a hlavně se mnohem lépe cítil. Od té doby si sám svůj jídelníček mnohem více hlídá a cítí se mnohem lépe.
Markéta Závorcová